20:15,Субота, 15.12.2018 Доброго дня  Гість | Група "Гости" | RSS   Головна Мій профіль Вихід

Перша школа - чемпіон!!! Ми першу школу!!!

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: wws  
Форум » Test category » Ким я мрію стати? » Спілкуваня у форумі (Форум на різні теми та обговореня подій)
Спілкуваня у форумі
NiK@laйДата: Четвер, 17.03.2011, 21:13 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Яка ваша думка про футбол?Ваші улюблені клуби?
Друзі створюйте нові теми, вконтакте добавте цей сайт в личный сайт та запрошуйте всю першу школу!) happy

6oDpuKДата: Четвер, 02.06.2011, 19:23 | Повідомлення # 2
Рядовий
Репутація: 2
"народ якийсь геть в першій школі не активний!"
майже 35 просмотрів цієї теми, а ніхто нічого не написав)

а що до питання, то моя думка нейтральна)
мій улюблений клуб Динамо!

Друзі створюйте нові теми, вконтакте добавте цей сайт в личный сайт та запрошуйте всю першу школу!)

+1

Юрій_МихайловичДата: Четвер, 22.12.2011, 12:54 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Администраторы
Просто народ не вміє висловлювати свою думку

Юрій_МихайловичДата: П`ятниця, 18.09.2015, 08:43 | Повідомлення # 4
Рядовий
Доброго дня

romalychДата: П`ятниця, 18.09.2015, 08:43 | Повідомлення # 5
Рядовий
Я мрію стати програмістом  smile

zavtura00Дата: П`ятниця, 18.09.2015, 08:50 | Повідомлення # 6
Рядовий
Який пароль WI-FI??? smile

Юрій_МихайловичДата: П`ятниця, 18.09.2015, 08:52 | Повідомлення # 7
Рядовий
Навіщо вам wi-fi в школі

global_elitДата: П`ятниця, 03.02.2017, 13:43 | Повідомлення # 8
Рядовий
я мрію стати економістом

Юрій_МихайловичДата: П`ятниця, 03.02.2017, 13:46 | Повідомлення # 9
Рядовий
А чому саме економістом

irochkabilouiДата: П`ятниця, 03.02.2017, 13:47 | Повідомлення # 10
Рядовий
На світі існує багато цікавих професій, що потребують розумового навантаження. І я обираю одну з таких. Я хочу стати в майбуньому інженером.Зараз професія інженера знов повертає собі престижність та достойну оплату праці. Заводи, фабрики, залізна дорога, майстерні, невеликі приватні фірми гостро потребують людей інженерних професій. Адже там, де є техніка, потрібні інженери, щоб працювати з нею. Інженери-конструктори, інженери-технологи, інженери-механіки та інші. А техніка зараз усюди, в усіх сферах життя!Без інженерів не будуються нові мости та житлові будинки. Без них на наших заводах не можна випустити бодай холодильника чи пилососа. А що казати про випуск автомашин, автокранів, екскаваторів тощо. Інженери потрібні в металургійній промисловості, де плавлять новий метал. Вирощувати хліб також не вийде без людей цієї професії, хіба що вручну. В полі працюють трактори, комбайни, сівалки. А процес створення цих машин забезпечують знов-так інженери.Нехай професія інженера сьогодні не дуже модна, але це навіть добре. Тим більше цінуються кваліфіковані спеціалісти. Гарний інженер стежить за новинками техніки, читає спеціальну літературу, знає іноземні мови. Часто він зустрічається з колегами, навіть іноземцями, щоб запозичити досвід. Також талановиті інженери працюють над винаходами, а потім запатентовують їх. Це корисно для виробництва, а самому винахіднику приносить прибуток.Наша промисловість, на жаль, зараз відстає від промисловостей провідних країн світу. Багато товарів, які ми могли бі випускати самі, ми купуємо за кордоном. Тому інженер — одна з найкорисніших зараз для нашої української держави професія.Я вірю, що разом зі своїми колегами-інженерами буду в майбутньому вести промисловість країни й українську економіку до прогресу та успіху!

kusnire415Дата: П`ятниця, 03.02.2017, 13:47 | Повідомлення # 11
Рядовий
Я мрію стати перукарем.

Повідомлення відредагував kusnire415 - П`ятниця, 03.02.2017, 13:55

global_elitДата: П`ятниця, 03.02.2017, 13:49 | Повідомлення # 12
Рядовий
я мрію стати кіберспортсменом:D

natalka-pliz1Дата: П`ятниця, 03.02.2017, 13:50 | Повідомлення # 13
Рядовий
я хз tongue

global_elitДата: П`ятниця, 03.02.2017, 13:50 | Повідомлення # 14
Рядовий
У світі існує безліч професій. У кожної свої переваги і недоліки, свої вимоги та особливості. Учитель, будівельник, лікар, менеджер, шофер та інші — кожна цікава по-своєму. Щоб знайти своє покликання, в першу чергу потрібно зрозуміти, чим найбільше хочеться займатися, яке заняття може максимально принести користь і собі, і суспільству. Після цього необхідно оцінити свої фізичні можливості, чи дозволять вони домогтися поставлених цілей.
Як у багатьох хлопчаків, у мене була дитяча мрія — я хотів стати космонавтом. Але, коли я трохи підріс, я дізнався, що здоров’я у майбутнього космонавта має бути ідеальним, не можна мати ніяких, навіть незначних захворювань. Адже в екстремальній обстановці навіть легке нездужання може призвести до трагічних наслідків. І я зрозумів, що в космос для мене дорога закрита, адже міцним здоров’ям я похвалитися не можу.

markelovatanya2002Дата: П`ятниця, 03.02.2017, 14:08 | Повідомлення # 15
Рядовий
Ще один рік і ми закінчимо школу. Ми повністю поринимо в доросле життя з усіма його радощами та проблемами. Тому вже зараз треба задуматися про вибір майбутньої професії.
 Нелегко обрати потрібну професію. Треба обирати професію ,яка приноситиме задоволення.
 Ще в 10-річному віці мене зацікавили біологічні та хімічні науки. Тому я буду обирати професію опираючись на свої захоплення.
Я хотіла б стати лікарем гінекологом або кардіохірургом,  також мене вабить професія технолог харчової промисловості.
 Яку професійну стежку я оберу в майбутньому не відомо, але точно знаю - моя професія буде пов'язана з біологічно-хімічними науками.! happy

Додано (03.02.2017, 14:06)
---------------------------------------------
Юрій_Михайлович, як навіщо? Більшість вчителів вважають, що доступ до мережі wi-fi нам потрібен тільки для списування контрольних робіт. Але це не так! Wi-fi потрібен нам для пошуку додаткової інформації на уроці. Ось наприклад, був випадок на уроці геометрії... Ми не розуміли значення висловлювання "Піфагорові штани на всі сторони рівні". Завдяки інтернету ми дізналися цікаву інформацію про цей вислів. Такі випадки можуть виникати на інших уроках. Ось чому там потрібен  wi-fi! biggrin

Додано (03.02.2017, 14:08)
---------------------------------------------
zavtura00, а я знаю пароль! tongue

Форум » Test category » Ким я мрію стати? » Спілкуваня у форумі (Форум на різні теми та обговореня подій)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Новоодеська ЗОШ №1 © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz